Instrukcja rezerwacji wizyty przez kalendarz online

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego internetowego kalendarza wizyt. Dzięki tej funkcjonalności, będą Państwo mogli rezerwować wizyty w naszej przychodni bez konieczności telefonicznego połączenia z naszymi konsultantami. Poniżej przedstawiamy instrukcję rezerwacji wizyty za pośrednictwem naszego kalendarza online.Dla tych Państwa, którzy nie mogą odtworzyć wideo lub preferują instrukcję pisaną, poniżej przedstawiamy instrukcję.

KROK 1

W zakładce „Nasi lekarze”, proszę wybrać specjalistę, u którego chcą Państwo zarezerwować wizytę. Aby uruchomić kalendarz wizyt online należy kliknąć przycisk „ Umów wizytę”. Po kliknięciu pojawi się okno z wolnymi terminami do wybranego specjalisty.

Jeśli przy lekarzu widnieje informacja „REZERWACJA TELEFONICZNA”, oznacza to, że do danego specjalisty można zapisać się jedynie za pomocą połączenia z naszym konsultantem.

KROK 2

W drugim kroku, proszę wybrać dogodny dla Państwa termin spośród dostępnych wyborów. Jeśli nie widać w danym tygodniu wolnych wizyt u wybranego specjalisty, proszę kliknąć „Zobacz wolne terminy”. System powinien wskazać najbliższy wolny termin do specjalisty.

Jeśli w kalendarzu nie pojawiły się żadne dostępne terminy przez najbliższe 30 dni, prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem.

KROK 3
Po wybraniu terminu wizyty, zostaną Państwo przekierowani do ekranu podsumowującego informacje o rejestracji wizyty. Prosimy o sprawdzenie czy informacje się zgadzają przed przystąpieniem do kolejnych kroków. Jeśli chcą Państwo nanieść poprawki do terminu, należy kliknąć „Wróć do listy wolnych terminów” w lewym górnym rogu szarego pola. Jeśli wszystko się zgadza, proszę kliknąć przycisk „Kontynuuj”

W polu „Dodaj uwagi”, mogą Państwo umieścić uwagi, z którymi chcieliby się Państwo podzielić przed wizytą.

Sekcja „Dodaj dokumenty” umożliwia wgranie wyników badań laboratoryjnych, lub innych dokumentów pdf, które chcą Państwo przedstawić lekarzowi. W przypadku wizyty stacjonarnej, jest to funkcja opcjonalna. Mogą Państwo zabrać ze sobą wersję papierową na wizytę.

Jeśli korzystają Państwo z naszego kalendarza po raz pierwszy, prosimy przystąpić po kolei do kroków 4, 5. Jeśli jest to kolejna wizyta rezerwowana Przez Państwa tą metodą, mogą Państwo przystąpić do kroku 6, 7 i 8

KROK 4

Prosimy o uzupełnienie wszystkich pól wskazanych w formularzu. Imię, Nazwisko oraz Numer telefonu są niezbędne na potrzebę rejestracji wizyty.

Podanie adresu email oraz utworzenie nowego hasła są konieczne do utworzenia konta w aplikacji MyDr, która umożliwi Państwu rezerwowanie wizyt. Hasło utworzone przez Państwa, będzie służyło do logowania się w przyszłości do swojego konta MyDr.

W celu oszczędzenia czasu w procesie rejestracji w recepcji przychodni, mogą Państwo wpisać nr PESEL.

Po wpisaniu wszystkich danych i ponownym upewnieniu się, że dane zarezerwowanej wizyty się zgadzają, prosimy kliknąć w przycisk „Potwierdź wizytę”

Kroki 6,7 i 8 są dla tych Państwa, którzy korzystali wcześniej z naszego kalendarza wizyt online i posiadają konto MyDr.

KROK 5

Gratulujemy! Udało się Państwu zarezerwować wizytę w Warszawskiej Przychodni Endokrynologicznej za pomocą naszego kalendarza wizyt online. Ten ekran to informacja, że skutecznie udało się Państwu zakończyć proces rejestracji.

Na wskazany przez Państwa adres w formularzu przyjdą dwie wiadomości email. Jedna wiadomość to prośba o aktywację świeżo utworzonego konta MyDr. Drugi mail dotyczy potwierdzenia wykonania rejestracji.

KROK 6

Jeśli korzystali Państwo wcześniej z naszego systemu rezerwacji wizyt online i posiadają Państwo konto MyDr, prosimy o kliknięcie w przycisk „ Jeśli masz już konto ZALOGUJ SIĘ”. Po kliknięciu pokaże się Państwu okno logowania do konta MyDr tak jak przedstawiono to w kroku 7

KROK 7

W oknie logowania prosimy i wpisanie adresu email, którym rejestrowali się Państwo przy poprzednich wizytach, oraz specjalnie utworzone hasło pod konto MyDr. Po wpisaniu prawidłowo danych logowania prosimy o kliknięcie w przycisk „Zaloguj się”.

KROK 8

Prawidłowe zalogowanie się w kroku 7, przekieruje Państw do ostatniego okna potwierdzającego potwierdzenie rezerwacji wizyty. Jeśli wszystkie dane się zgadzają, prosimy kliknąć przycisk „Potwierdź wizytę”. Po kliknięciu wyżej wymienionego przycisku, zostaną Państwo przekierowani do okna z komunikatem potwierdzającym rezerwację wizyty (patrz „krok 5”).

Równocześnie na adres email przypisany do konta MyDr, otrzymają Państwo mail potwierdzający rezerwację.

Gdyby Państwo napotkali problemy z rejestracją wizyty za pomocą kalendarza online prosimy o kontakt mailowy pod adresem info@wpe.med.pl<lub połączenie telefoniczne z naszym konsultantem pod nr 790 751 466.

22 688 72 82 Umów się na wizytę Jak dojechać?